یک شغل جدید 

ستاره ها

با نام و یاد خداوند شروع میکنیم 

به دلایل زیادی شما میتوانید از این وبلاگ استفاده کنید .

1- دوست دارید آرام آرام در کنار شغل اول خودتون یک شغل دوم برای کسب درامد و یا توسعه و رشد شخصی داشته باشید .

2- دوست دارید یک شغل اول در حیطه دیجیتال مارکتینگ داشته باشید .

3- خجالتی هستید / بیمار بوده و یا هستید و نمیتوانید در مکانهای آلوده حضور پیدا کنید / دوست ندارید بگید چرا  ، ولی میخواهید در حوزه دیجیتال مارکتینگ وارد شوید .

4- پولش را ندارید / فکر میکنید متقلبها زیادند / اطلاعات زیاده ، نمیتونید انتخاب کنید .

5- یک محصول یا خدمتی در خودتون یا نزدیکانتون سراغ دارید و میخواهید آن را تجاری کنید .

6- هزار تا دلیل دیگه 

دیجیتال مارکتینگ

من سعی میکنم قدم به قدم جلو بروم و مراحل را برای خودم و شما بازگو کنم .

با تجربه ای که داشتم و دارم یک مطلب بسیار مهم اینه که دانستن شرط لازم هست ولی کافی نیست .

دانستن و عمل کردن شرط لازم و کافی میشود برای رشد و توسعه فردی ، اجتماعی ، مالی و

پس بیایید با هم به دانسته های خودمان عمل کنیم .

این را بدونید در روشی که من یاد گرفتم باید همراه من روی رشد فردی هم کار کنید حالا چرا ؟

مثلا ما در تمرینهامون داریم شما باید در یکی از روزها لیستی از دوستان را که سالیان سال با آنها ارتباط تان بعلت مشغله کاری قطع شده یا کم شده را تهیه کنید و از آن روز به بعد با شرایطی که صحبتش را میکنیم با آنها ارتباط مجدد برقرار کنید شاید بفرمایید این چه ربطی داری ؟

جوابش اینه که همه چی به هم ربط داره !     "خوب شد "

خوب ، حالا جواب تفصیلی ترش اینه که 

1- ما به ارتباطات نیاز داریم تا زندگی اجتماعی داشته باشیم 

2- ما به ارتباطات نیاز داریم تا قدرت داشته باشیم قدرت مادی قدرت معنوی و

3- ما به ارتباطات نیاز داریم تا شخصیت مان کامل شکل بگیرد و 

4- ما به ارتباطات نیاز داریم منشا خیر و برکت باشیم 

5- ما انسانها اجتماعی هستیم نه انفرادی 

اما باید بدونیم ارتباطات غیر مفید / اعصاب خورد کن / ناهنجار و از این دست نمیخواهیم   " افتاد "    

خلاصه دوره آموزشی ما یکم عجیب هست ولی این روش جاهای مختلف در دنیا اجرا میشود و سرعت یادگیری و موفقیت را بالا می برد .

حالا اگر دوست دارید وارد یک دوره عجیب بشوید باید یک تعهد بدهید .

متن زیر را هر روز در یک دفتر که نام آن را تعهد نامه میگذاریم بنویسید .

بنام خداوند بخشاینده مهربان 

من .متعهد میگردم هر روز بهتر از روز قبل خودم باشم ، تکالیف خودم را انجام دهم ، و به دانسته هایم جامه عمل بپوشانم .

من متعهد می شوم غیر ضروریات را از اعمالم و رفتارم و زندگیم پاک کنم و بر اساس فطرت الهی به کمال برسم .

من متعهد میشوم پیشرفت کنم در همه امور زندگیم ، تا باعث افتخار خودم ، خانواده ام ، جامعه ام و حضرت حق باریتعالی گردم .

رشد شخصیرشد شخصی

اگر تصمیمتون را برای شروع گرفتید برای من در زیر این پست نظر بگزارید 

" ممنون از شما "

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها