بنام خداوند بخشاینده مهربان 

قدم اول در دنیای دیجیتال مارکتینگ 

امروز میخواهم در خصوص قدم اول صحبت کنم .

اول یک فهرست تهیه میکنیم از کارهایی که در قدم اول باید برداریم 

1. بنام خدا و توکل به خداوند متعال 

2. فکر کردن و پیدا کردن یک ایده 

3. ایجاد یک ایمیل 

4. ایجاد یک وبلاگ

5.  تولید محتوی (1)

6. ایجاد شبکه 

7. توسعه دانش 

8. عملیاتی کردن آموخته ها 

گفتا که الف گفت دگر هیچ مگو در خانه اگر کسی هست یک حرف بس است .

قدم اول در دنیای دیجیتال مارکتینگ فهم این مطلب هست که باید پیوسته وپویا و باتفکر و داشتن نقشه و سناریو حرکت کنیم، اگر هریک از این مولفه ها را نداشته باشیم محکوم به شکستیم .

ما باید قبل از حرکت به هدف و مسیر فکر کنیم و پیوسته قدم برداریم و در عین حال پویایی و بروز رسانی در فرهنگ زندگی فردی و اجتماعی ما جریان داشته باشد .

فرض کنید شما هیچ ایده ای برای شروع به کار ندارید و از یک دوست درخواست ایده میکنید و او بر اساس علایق خود بهترین ایده اش را در اختیار شما میگزارد ، خوب شما شروع میکنید ولی چون علاقه ای ندارید یک جا می برید و کلا قضیه تمام میشود .

اما فرض دوم اینکه شما میخواهید یک محصول یا خدمت را عرضه کنید وبه آن علاقه مندید حالا راجع به آن فکر میکنید ، خوتان را جای مشتری میگزارید و سوالات متعدد میپرسید و.ایده رشد میکند ، آن را به زبان مارکتینگ که در اینجا آموزش میبینید ترجمه میکنید ،هر روز فکر با تمرکز ، یک جاهایی میبینید بازخور نداشتید بررسی میکنید و مسیر را اصلاح میکنید و پیوسته جلو میروید و جلو می روید و جلومیروید 

چشم باز میکنید میبینید از آنچه فکر میکردید جلوتر رفته اید این روال کار ماست .

تلاش منظم پاداش چند برابر دارد 

خلاصه دوره آموزشی ما یکم عجیب هست ولی این روش جاهای مختلف در دنیا اجرا میشود و سرعت یادگیری و موفقیت را بالا می برد .

حالا اگر دوست دارید وارد یک دوره عجیب بشوید باید یک تعهد بدهید .

متن زیر را هر روز در یک دفتر که نام آن را تعهد نامه میگذاریم بنویسیم .

بنام خداوند بخشاینده مهربان 

من .متعهد میگردم هر روز بهتر از روز قبل خودم باشم ، تکالیف خودم را انجام دهم ، و به دانسته هایم جامه عمل بپوشانم .

من متعهد می شوم غیر ضروریات را از اعمالم و رفتارم و زندگیم پاک کنم و بر اساس فطرت الهی به کمال برسم .

من متعهد میشوم پیشرفت کنم در همه امور زندگیم ، تا باعث افتخار خودم ، خانواده ام ، جامعه ام و حضرت حق باریتعالی گردم .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها